אני מיטל, בת 40, אשתו של רמי ואמא של אביגיל ויעלי בנות 5.5 ו- 3.5, עובדת במשרה מלאה ומייחלת לשינוי.

להייטק הגעתי במקרה או שלא במקרה… אחרי שהייה ארוכה בחו"ל חזרתי לארץ בשנת 2000, יותר נכון בשיאה של הבועה של שנות ה- 2000 וחברה הציעה לי לעשות קורס פיתוח אתרים כי זה הדבר הבא…! עשיתי, סיימתי בהצלחה, הבועה התנפצה ונותרתי עם החלום לעשות מיליונים בהייטק, אז התעקשתי. הפעלתי קשרים, דיברתי עם אנשים, התקשרתי לבני דודים רחוקים, דפקתי בדלתות והנחתי קורות חיים על שולחנות בדרך להגשמת החלום והחלום התגשם. התקבלתי לעבוד בהייטק כבודקת תוכנה, לא בדיוק מה שלמדתי אבל דומה.

שנתיים בחברה אחת, 5 שנים בחברה אחרת ועוד חברה… למדתי המון, התקדמתי לאט אבל בטוח, הרווחתי טוב אפילו טוב מאוד, טסתי לחו"ל, ניהלתי עובדים, חברות גדולות, חברות קטנות, סטרטאפים – הייטק! ואז ילדתי…

בת ראשונה אביגיל, חופשת לידה, כל החברות כבר עברו את זה, אני בין האחרונות ואני לבד.

אני! שכדי להיפגש ב- 12 בצהריי יום שישי הייתי חייבת לשים שעון…

אני!  שישבה בישיבות לבושה בחליפות עם בכירים בעולם ההייטק בכל העולם…

אני! שטיילה, הסתובבה, פגשה, ראתה, חוותה וידעה ליהנות מכל רגע בחיים…

אני! שיצאה, בילתה, שתתה, השתכרה, רקדה וצחקה…

יושבת כל היום בבית, מרימה, מורידה, מנשקת, מחליפה, מכבסת, תולה, מניקה, מרוטה, עייפה, בוכה, מחכה לבעל שיחזור מהעבודה ונשפכת למיטה כבר בתשע. אני.

יום אחד התקשרו מחברת הסטראט-אפ וביקשו ממני להגיע לישיבה דחופה – מחר בשעה 11. שבוע בבוקר התחלתי להתארגן  כדי לא לאחר, תכננתי הכל עד הפרט האחרון כדי שלא אשכח כלום!זה עבד, הגעתי בזמן ואביגיל הצטרפה לפגישה, כולם צחקו והתלהבו ממנה והיא אפילו התחילה לבכות עם כולם כשהודיעו על סגירת החברה.

כהורים, אנחנו נתקלים בהמון קשיים… בקוצ'ינג ביקשו ממני להתייחס אליהם כאתגרים אז אלה הם האתגרים שלי!

האתגר הראשוןעבר בהצלחה! NEXT!!